ΟΙ κληρώσεις του κυπέλλου ΕΠΣΚ και των πρωταθλημάτων Κ-14 και Κ-16

Πραγματοποιήθηκαν στο δημαρχείο Μυκόνου οι κληρώσεις του κυπέλλου ΕΠΣ Κυκλάδων και των πρωταθλημάτων Κ-14 και Κ-16.

Κύπελλο

Α’ Όμιλος

Α’ φάση

Πάγος – Σέριφος

Αίας Σύρου – Ανδριακός

Άνω Μερά – ΑΟ Σύρου

Άνευ αγώνα: ΠΑΣ Τήνου, Αστέρας Μαρμάρων, ΑΟ Πάρου, Μύκονος.

Β’ φάση

Νικητής Άνω Μερά – ΑΟ Σύρου με νικητή Αίαντα Σύρου – Ανδριακού

ΑΟ Πάρου – Πανσιφναϊκός

Μύκονος - Αστέρας Μαρμάρων

ΠΑΣ Τήνου – Νικητής Πάγου - Σερίφου

Β’ Όμιλος

Αστέρας Τραγαίας - Θύελλα Καμαρίου

Μαρπησσαϊκός - Πανναξιακός

Άνευ αγώνα: Καρτεράδος, ΠΑΣ Νάξου, Πανθηραϊκός, ΑΟ Πύργου, Φιλώτι, Νηρέας

Β’ φάση

Πανθηραϊκός – ΑΟ Πύργου

Νηρέας - Φιλώτι

ΠΑΣ Νάξου – Νικητής Μαρπησσαϊκός - Πανναξιακός

Καρτεράδος – νικητής Αστέρας Τραγαίας – Θύελλα Καμαρίου.

Κ-16 «Υποστήριξις»

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Πάγος – Μύκονος

Άνω Μερά - Αίας Σύρου

ΠΑΣ Τήνου - Σύρος 2002

 

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Μαρπησσαϊκός - Παμμηλιακός

Πανσιφναϊκός - Νηρέας

Ρεπό: ΑΟΠ

2η αγωνιστική

Παμμηλιακός - Πανσιφναϊκός

Νηρέας - ΑΟΠ

Ρεπό: Μαρπησσαϊκός

3η αγωνιστική

Πανσιφναϊκός-Μαρπησσαϊκός

ΑΟΠ - Παμμηλιακός

Ρεπό: Νηρέας

4η αγωνιστική

Μαρπησσαϊκός - ΑΟΠ

Παμμηλιακός - Νηρέας

Ρεπό: Πανσιφναϊκός

5η αγωνιστική

Νηρέας - Μαρπησσαϊκός

ΑΟΠ - Πανσιφναϊκός

Ρεπό: Παμμηλιακός

* Στον Β’ γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν στις έδρες των φιλοξενουμένων ομάδων του Α’ γύρου.

3ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΠΑΣ Νάξου - Πανναξιακός

Πανθηραϊκός - Θύελλα Καμαρίου

Κ-14 «MOLTEN»

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Αίας Σύρου - Νέος ΑΟ Σύρου

Άνω Μερά - Ανδριακός

ΠΑΣ Τήνου - Μύκονος

Σύρος 2002 - Κανονιέρηδες Σύρου

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Αστέρας Μαρμάρων - Παμμηλιακός

ΑΟΠ - Μαρπησσαϊκός

Ρεπό: Νηρέας

2η αγωνιστική

Παμμηλιακός - ΑΟΠ

Μαρπησσαϊκός - Νηρέας

Ρεπό: Αστέρας Μαρμάρων

3η αγωνιστική

ΑΟΠ - Αστέρας Μαρμάρων

Νηρέας- Παμμηλιακός

Ρεπό: Μαρπησσαϊκός

4η αγωνιστική

Αστέρας Μαρμάρων - Νηρέας

Παμμηλιακός - Μαρπησσαϊκός

Ρεπό: ΑΟΠ

5η αγωνιστική

Μαρπησσαϊκός - Αστέρας Μαρμάρων

Νηρέας - ΑΟΠ

Ρεπό: Παμμηλιακός

* Στον Β’ γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν στις έδρες των φιλοξενουμένων ομάδων του Α’ γύρου.