Η κλήρωση των Παριανών - Αντιπαριώτικων ομάδων στο πρωτάθλημα μπάσκετ της ΕΣΚΚ

1ος γύρος

1η αγωνιστική

ΑΟ ΠΑΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ

AΝΔΡΟΣ - ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ

ΜΥΚΟΝΟΣ - ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

Ρεπό: ΦΑΝΑΡΙΑ

2η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ – ΦΑΝΑΡΙΑ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - AΝΔΡΟΣ

Ρεπό: ΜΥΚΟΝΟΣ

3η αγωνιστική

ΦΑΝΑΡΙΑ - ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

AΝΔΡΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ

4η αγωνιστική

ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΦΑΝΑΡΙΑ

ΜΥΚΟΝΟΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ

Ρεπό: AΝΔΡΟΣ

5η αγωνιστική

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΜΥΚΟΝΟΣ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - AΝΔΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

Ρεπό: ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ

6η αγωνιστική

AΝΔΡΟΣ - ΦΑΝΑΡΙΑ

ΜΥΚΟΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

Ρεπό: ΑΟ ΠΑΡΟΥ

7η αγωνιστική

ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΣΥΡΟΥ - AΝΔΡΟΣ

ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ - ΜΥΚΟΝΟΣ

Ρεπό: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

* Στο β’ γύρο οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν αντίστροφα.

Εφήβων 2ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΦΑΝΑΡΙΑ

2η αγωνιστική

ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

3η αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

* Στο β’ γύρο οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν αντίστροφα.

** Στον 1ο όμιλο μετέχουν οι ομάδες: Άνδρος, Άρης Σύρου, Ερμούπολη, Μύκονος, Περιστεριώνας Τήνου.

2ος Όμιλος Κορασίδων

1η αγωνιστική

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΦΑΝΑΡΙΑ

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

2η αγωνιστική

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΦΑΝΑΡΙΑ - ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

Ρεπό: ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ.

3η αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΦΑΝΑΡΙΑ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΑΟ ΠΑΡΟΥ

4η αγωνιστική

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

Ρεπό: ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

5η αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΦΑΝΑΡΙΑ

* Στο β’ γύρο οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν αντίστροφα.

** Στον 1ο όμιλο μετέχουν οι ομάδες: Άνδρος, Άρης Σύρου, Ερμούπολη, Μύκονος, Περιστεριώνας Τήνου.

Παίδων 2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΦΑΝΑΡΙΑ

2η αγωνιστική

ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

3η αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ

4η αγωνιστική

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

ΦΑΝΑΡΙΑ - ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ

5η αγωνιστική

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ – ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

* Στο β’ γύρο οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν αντίστροφα.

** Στον 1ο όμιλο μετέχουν οι ομάδες: Άνδρος, Άρης Σύρου, Ερμούπολη, ΑΟ Μύκονος, Περιστεριώνας Τήνου και ΓΣ Μυκόνου.

Περισσότερα και αναλυτικότερα στο επόμενο φ. της εφημερίδας "Φωνή της Πάρου".